KOLONIE

Zachęcamy do skorzystania z wyjątkowej oferty zorganizowania kolonii letnich w Grzybowie k/Kołobrzegu.

Grzybowo znajduje się na przedmieściach Kołobrzegu i jest miejscowością głównie odwiedzaną przez kolonie i rodziny z dziećmi. Nasz ośrodek znajduje się zaledwie 200 m od morza oraz szerokiej i bezpiecznej plaży, jednej z najpiękniejszych nad Bałtykiem. Linia brzegowa zagłębia się w ląd na ok. 800 m i tworzy zatokę. Dzięki temu woda jest tutaj cieplejsza niż w innych rejonach Bałtyku. Tutejszy mikroklimat nasycony jest cząstkami chlorku i jodu, który ma korzystny wpływ na drogi oddechowe i poprawę stanu zdrowia.

      DSC07475   
DSC07492 DSC07489
Dzieci i młodzież znajdą tu dla siebie wiele atrakcji. Na 2 hektarowym terenie ośrodka znajduje się zaplecze sportowo-rekreacyjne w postaci boisk do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki oraz placu zabaw, jak również wydzielone miejsce do organizowania ogniska. W budynku są 3 świetlice, po jednej na każdym piętrze, stoły do ping-ponga i inne atrakcje dla dzieci oraz młodzieży.
 DSC07502 DSC07509  DSC07568
Do Państwa dyspozycji oferujemy 160 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych. Na parterze budynku znajdują się nowo wyremontowane pokoje z łazienką i telewizorem. Na pozostałych dwóch piętrach każdy pokój ma umywalkę, a jedna łazienka przypada na 4 dwuosobowe pokoje. Wszystkie pokoje wyposażone są w tapczany, szafę, stół i krzesła lub fotele.W cenę pobytu wliczony jest koszt całodziennego wyżywienia tj. śniadanie, obiad i kolacja.
Ośrodek jest przystosowany do przyjmowania kolonii letnich oraz innych grup zorganizowanych.Poza sezonem istnieje możliwość organizowania szkoleń, zjazdów, zimowisk, zielonych szkół itp.

W razie zainteresowania naszą ofertą prosimy o szybki kontakt w celu rezerwacji miejsc.

 DSC07526
DSC07549  DSC07534